Zestawy hybrydowe 

Lakiery hybrydowe – zestawy kolekcji

Pierwszy rodzaj zestawów lakierów hybrydowych obejmuje całe kolekcje, które można kupić za jednym razem.  Nabycie kolekcji lakierów w całości gwarantuje również spójność kolorystyczną zakupionych produktów. Barwy do każdej kolekcji są dobierane pod okiem specjalistów, których zadaniem jest sprostać Waszym potrzebom. To wszystko dla Was Dziewczyny!

 

Zobacz nasze najlepiej sprzedające się kolekcje:

  •        Harmony – kolekcja delikatnych lakierów nude (produkt)
  •        Hot&Cold – wyraziste ciepłe i zimne barwy lakierów (produkt)
  •        Moonlight – zjawiskowe brokaty (produkt)

 

Zestaw lakiery hybrydowe + dodatek

Drugi rodzaj zestawów to cała kolekcja lub część kolekcji, z dodatkiem. Bonusem może być limitowany kolor lakieru hybrydowego, szkolenie online dedykowane konkretnej kolekcji lub produkty jak torby czy balsamy do ciała. Jest to dobra okazja dla tych osób, które nie są zainteresowane zakupem wszystkich lakierów z danej kolekcji i wolą mniejsze zestawy. Dla wszystkich z Was, które poszukują zestawów lakierów hybrydowych bez lampy jest to idealna oferta, ponieważ w naszym sklepie lampy uv/led sprzedajemy osobno.

 

Spraw prezent sobie lub osobie bliskiej z marką PB Nails!

Strona wymaga obsługi ciasteczek do prawidłowego działania. Po więcej informacji o danych przechowywanych w ciasteczkach zobacz naszą stronę polityki prywatności. By zaakceptować ciasteczka, proszę kliknąć na przycisk Zamknij. zamknij