Produkty pomocnicze 

10,00 zł

10,00 zł
Nazwa: CleanerPrzeznaczenie: Płyn do przemywania masyDostępne pojemności: 125, 250, 500 ml 
10,00 zł

10,00 zł
Praktyczny dozownik na płyny z pompką. Przystosowany jest do płynów takich jak cleaner, aceton, zmywacz, itp. Zapobiega nadmiernemu wydzielaniu zapachu, parowaniu i rozlewaniu produktu. Wystarczy nacisnąć i przyłożyć wacik, aby go nasączyć.
15,00 zł

15,00 zł
Preparat zapobiegający żółknięciu paznokci. Ma zastosowanie jako przeźroczysty lakier nawierzchniowy na lakier do paznokci jak również paznokcie żelowe, akrylowe, hybrydy. Skraca proces wysychania lakieru do paznokci.  
15,00 zł

15,00 zł
Lakier nawierzchniowy nadający paznokciam matowy wygląd. Ma zastosowanie jako lakier nawierzchniowy na lakier do paznokci jak również paznokcie żelowe, akrylowe, hybrydy. Od teraz masz wybór czy chcesz paznokcie błyszczące czy matowe.  
15,00 zł

15,00 zł
Preparat zapobiegający żółknięciu paznokci. Ma zastosowanie jako przeźroczysty lakier nawierzchniowy na lakier do paznokci jak również paznokcie żelowe, akrylowe, hybrydy. Skraca proces wysychania lakieru do paznokci. Posiada warstwę UV.  
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Strona wymaga obsługi ciasteczek do prawidłowego działania. Po więcej informacji o danych przechowywanych w ciasteczkach zobacz naszą stronę polityki prywatności. By zaakceptować ciasteczka, proszę kliknąć na przycisk Zamknij. zamknij