Nowy PB NAILS DEAL | Szkolenie ON-LINE | Bilet Zobacz większe

SZKOLENIE PB NAILS DEAL- PŁATNOŚĆ TYLKO PRZELEWEM/ PRZELEWY24/ PAYPAL

Zapis szkolenia ONLINE PB NAILS DEAL – nie wychodząc z domu, za jedyne 10 zł Dorota Kisicka nauczy Was malować niezwykle efektownych zdobień z zakresu ornamentów, cienkich linii i koronek.

 
Po zakupie biletu dodaj się do grupy, w której znajdziesz szkolenie -> https://bit.ly/DEALgrupa i koniecznie przeczytaj instrukcję podaną poniżej.

10,00 zł brutto

Ilość :
- +

Już 2300 osób wzięło udział w szkoleniu ONLINE - dołącz do nich i postaw na rozwój!

Jak otrzymać dostęp do szkolenia?
1. Zakup i opłać bilet na szkolenie (nie wybieraj opcji płatności „za pobraniem”! Płatność tylko przelewem/przelewy24, PayPal)
2. Dodaj się do grupy, w której znajdziesz szkolenie -> https://bit.ly/DEALgrupa (dodając się do grupy zostaniesz poproszony o podanie numeru zamówienia. Numer zamówienia otrzymałeś na swój e-mail po zakupie biletu)
3. Po weryfikacji płatności (do 3 dni roboczych) zostaniesz przyjęty do tajnej grupy.
 
Co znajdziesz w tajnej grupie?
- Wysokiej jakości, 5-godzinne nagranie szkolenia, które będzie dla Ciebie dostępne do 12 kwietnia (możesz odtwarzać je wielokrotnie, zatrzymywać i cofać)
- Post z pracami Prowadzącej ze szkolenia oraz wymienionymi produktami, które zostały wykorzystane do wykonanie danego zdobienia z podlinkowaniem produktów na sklep
- Prace innych uczestniczek szkolenia
- Odpowiedzi na nurtujące Cię pytania

Co dodatkowo otrzymujesz kupując bilet na szkolenie?
- Dyplom uczestnictwa w formie PDF do samodzielnego wydruku (nie musisz wysyłać nam swoich prac do weryfikacji – dyplom otrzymuje każda osoba, która zakupi bilet na szkolenie). Wysyłany jest on na podany przy zamówieniu adres e-mail do 7 dni roboczych od momentu zakupienia biletu.
- Zniżkę 15% na zakupy na www.pbnails.pl (ważna do 10 kwietnia)

Strona wymaga obsługi ciasteczek do prawidłowego działania. Po więcej informacji o danych przechowywanych w ciasteczkach zobacz naszą stronę polityki prywatności. By zaakceptować ciasteczka, proszę kliknąć na przycisk Zamknij. zamknij