Kursy stylizacji paznokci online

14 - 01 - 2021

Coraz chętniej uczymy się stylizacji paznokci online. Nie tylko z powodu obecnej sytuacji, ale przede wszystkim, ponieważ dostrzegamy bardzo wiele pozytywnych aspektów rozwijania się przez internet. Poznaj korzyści wynikające z naszych szkoleń w sieci – to nie tylko sposób na podniesienie swoich kwalifikacji, ale także dużo satysfakcji!

Nauka dopasowana do Twojego stylu życia

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientek, razem z instruktorkami PB Nails stworzyliśmy inspirujące szkolenia online, które znajdziesz na naszej stronie pbnails.pl. Dzięki nim możemy w łatwy sposób doszkolić się bez konieczności wychodzenia z domu, samemu decydując, kiedy możemy poświecić czas na naukę.

Sprawdź nasze szkolenia online

Dodatkowo zyskujemy szansę na wielokrotne powracanie do wykupionych szkoleń, zatem zdobytą wiedzę możemy odświeżyć i cofnąć się do momentu, gdy jakiś element wymaga przez nas dopracowania. To, co równie istotne dla nas, jaki i dla klientek, to certyfikat, który otrzymujemy po zakupie szkolenia. Dowód naszej ciężkiej pracy, ale i wielki powód do dumy!

Szkolenia przez internet

Pracując w salonie przez wiele godzin, czasem trudno znaleźć czas na wyjazd na szkolenie, gdyż wymaga to od nas wzięcia dnia wolnego i poświęcenia czasu niekiedy na dojazd. Szkoląc się online, nie mamy tego problemu. Same decydujemy, kiedy chcemy rozpocząć naukę, a dodatkowo możemy szkolić się z każdego miejsca – wystarczy tylko dostęp do internetu! Tym samym dopasowujemy szkolenie do naszego stylu życia.

Różnorodność kursów

Niewątpliwą korzyścią naszych kursów jest także fakt, że są one bardzo różnorodne. Wybierz propozycję, która najbardziej Cię interesuje: Pop art, Ombre, Bajkowe postacie, Wyszywanki, Lovely butterfly, Animal flowers, Aqua painting.

Jesteśmy również zawsze na czasie. W związku z tym proponujemy szkolenia ze zdobień ślubnych, dzięki którym każda przyszła panna młoda będzie jeszcze piękniejsza. Nie mogło zabraknąć też szkolenia Summer nails, czyli propozycji w sam raz na letni czas, gdy każda klientka pragnie mieć coś w słonecznym klimacie na swoich paznokciach. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Wykwalifikowani instruktorzy 

Kolejnym niewątpliwym atutem szkoleń od PB Nails jest wysoko wykwalifikowana kadra, czyli nasi instruktorzy, którzy są ekspertami w swojej dziedzinie i proponują całkowicie autorskie, nigdzie indziej niepublikowane rozwiązania. W czasie szkoleń krok po kroku wyjaśniają, w jaki sposób pracować, aby uzyskać dany efekt oraz jakie produkty będą potrzebne do prawidłowego wykonania zdobienia. Co ważne, zawsze możemy powrócić do miejsca, które wydaje się niejasne, zatem w dużej mierze odpada stres, gdy w czasie szkolenia stacjonarnego, nie uda nam się czegoś od razu wykonać.

Oszczędzanie

Szacuje się, że obecnie z roku na rok e-szkolenia jako forma nauki zdobywają o 25% klientów więcej. Wynik ten nie dziwi – w końcu taka forma edukacji jest bardzo wygodna i pozwala na dużą elastyczność. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na cennik, ponieważ kursy online ze względu na swoją formę, mają bardziej przystępną cenę. Zachęcamy również do zapoznania się z cennikiem pakietów kilku szkoleń, gdyż decydując się np. na 3 szkolenia, oszczędzamy więcej, a zyskujemy kompletną wiedzę.

Dla kogo kursy online?

Jeśli więc chcesz się rozwijać, poszukujesz wciąż nowych inspirujących rozwiązań, które przede wszystkim są na czasie, oferta kursu paznokci online od PB Nails jest skierowana do Ciebie. Oszczędzasz czas, zyskujesz elastyczność, możesz sama decydować o terminie danego szkolenia, a tym samym możesz czuć się jeszcze bardziej niezależna. 

 

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola są zaznaczone *

Administratorem danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza zamówienia jest… Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych znajdują się w Polityce prywatności.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok