Marka

Marka Perfect Beauty powstała w 2007 roku. Od początku działalności naszym priorytetem była wysoka jakość i szeroka gama produktów tak, aby każda stylistka znalazła dla siebie odpowiedni produkt. Dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu wielu osób marka Perfect Beauty stała się rozpoznawalna nie tylko w Polsce, lecz też po za jej granicami.

Po produkty z logo Perfect Beauty sięga coraz więcej profesjonalnych stylistek i instruktorek znających bardzo dobrze braże i będących na bieżąco ze światowymi trendami i wymaganiami rynkowymi oraz osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze stylizacją paznokci, ale cenią sobie wysoką jakość produktów.

Ciągłe szkolenia u najlepszych światowych stylistów oraz konsultacje na temat produktów i usług pozwalają rozwijać umiejętności i wykorzystywać je w doskonaleniu marki. Każdy nasz produkt testowany jest w różnych warunkach zanim trafi do finalnego odbiorcy, aby mieć pewność, że jego jakość jest najwyższa.

Wierzymy, że wielki sukces składa się z drobiazgów, dlatego przykładamy uwagę do najmniejszego szczegółu, co z kolei owocuje wieloma prestiżowymi nagrodami z branży kosmetycznej. Między innymi zdobyliśmy wiele nagród w konkursach organizowanych przez różnorodne fora. Przykładem jest uznanie naszego Cover Gel za najlepszy produkt żelowy w konkursie Cosmetic World 2008 na forum Świat Kosmetyki.


    Strona wymaga obsługi ciasteczek do prawidłowego działania. Po więcej informacji o danych przechowywanych w ciasteczkach zobacz naszą stronę polityki prywatności. By zaakceptować ciasteczka, proszę kliknąć na przycisk Zamknij. zamknij