Kobyłka - Agata Mosak

Pasja Agaty zrodziła się gdy była małą dziewczynką.
Od zawsze lubiła malować i rysować, co później przerodziło się w pasje do tworzenia zdobień na paznokciach. 
Zawodowo stylizacją paznokci zajmuję się od 2006 roku. Wtedy to otworzyła swój pierwszy Gabinet Paznokci w swoim rodzinnym mieście Kobyłka. 
Jednak zawsze chciała czegoś więcej i dążąc do perfekcji zostałam Instruktorem Szkoleniowym Perfect Beauty. Rola Szkoleniowca to dla niej wyzwanie dające ogromną radość i satysfakcję. Każdej stylistce, która bierze udział w szkoleniu lub warsztatach stara się przekazać 100% swojej wiedzy na dany temat. 
Za najważniejszy cel stawia sobie jak największą ilość zadowolonych Kursantek, a do każdej Kursantki zawsze staram się podchodzić indywidualnie.
Prowadzi szkolenia indywidualne i grupowe. 
Agata specjalizuję się w metodzie akrylowej oraz subtelnie ozdobionym frenchu, a jej ulubionymi technikami są różnorodne zdobienia żelowe, mix zdobień salonowych oraz motywy ślubne.
Agata mimo umiejętności jakie już posiada stawia na ciągły rozwój swoich umiejętności na warsztatach i szkoleniach, a motywatorem do działania jest marzenie o podium w mistrzostwach Polski.


Strona wymaga obsługi ciasteczek do prawidłowego działania. Po więcej informacji o danych przechowywanych w ciasteczkach zobacz naszą stronę polityki prywatności. By zaakceptować ciasteczka, proszę kliknąć na przycisk Zamknij. zamknij