Warszawa - Agnieszka Kuśmierek

Agnieszka przygodę ze stylizacją paznokci zaczęła w 2007. Diametralnie zmieniła wtedy nie tylko swoje pasje, ale również branżę zawodową. Pierwszy kurs zaliczyła jako osoba nie mająca żadnego pojęcia o profesjonalnych metodach stylizacji paznokci. Na szczęście trafiła na wspaniałą instruktorkę, której słowa stały się jej motto zawodowym, powtarzanym kurstantkom: "Jest dobrze, ale... ". Dwa lata później rozpoczęła współpracę z jednym z salonów. Upewniając się dzięki temu, że podąża w dobrym kierunku i półtora roku później zrezygnowała całkowicie z dotychczasowej pracy, aby spełniać swoje marzenia. 

W 2010 roku po raz pierwszy wzięła udział w mistrzostwach i od tej pory bierze w nich udział regularnie. Nie wyobraża sobie teraz roku bez startów, choć jak sama przyznaje kosztują ją wiele wyrzeczeń, ćwiczeń i bólu,ale przynosza ogromną satysfakcję.  Agnieszka jest bardzo ambitną i zdolna, a przy tym niesamowicie skromna, osiągając coraz to nowe sukcesy nie spoczywa na laurach, a cały czas dba o swój rozwój. Uważa, że miarą jej sukcesu jest zadowolenie kursantek i ciągle poszerzające się ich grono.
Współprace z marką Perfect Beauty zaczęła w 2011. Ceni sobie przede wszystkim szkolenia indywidualne. Szkoli i pracuje zarówno w metodzie żelowej jak i akrylowej. Zdobi farbami, żelami i akrylem.
Od 2011 roku Agnieszka jest częścią zespołu Studia Odnowy FENIX na warszawskiej Woli, gdzie na co dzień pracuję i szkoli. 
Osiągnięcia Agnieszki:
V-ce Mistrzyni Polski w Fantazyjnym Zdobieniu Paznokci FANTASMAGORIE 2013
Finalistka Mistrzostw Świata Dusseldorf 2013
V-ce Mistrzyni Polski Perfect Nail Art Competition 2012
Mistrzyni Polski Nail Design 2012
V-ce Mistrzyni Polski Nailart Trophy 2011
III miejsce Nailpro Cyber Competition 2011


Strona wymaga obsługi ciasteczek do prawidłowego działania. Po więcej informacji o danych przechowywanych w ciasteczkach zobacz naszą stronę polityki prywatności. By zaakceptować ciasteczka, proszę kliknąć na przycisk Zamknij. zamknij