Hasting - Anita Bożyk

Educator Perfect Beauty Hastings w Wielkiej Brytanii.
W pierwsze kroki Anity związane ze stylizacją paznokci to rok 1998. Nie były to jednak udane próby, przynoszące satysfakcje. Jednak jej upór i ambicja w połączeniu z ciężką pracą, szkoleniami, zaowocowały wieloma sukcesami w późniejszym czasie. Anita pokochała stylizację paznokci, cały czas doskonali technike i odkrywa świat paznokci. Przez te wszystkie lata poszukiwała produktów ,które mniej lub więcej spełniały jej oczekiwania. Az do 2013 roku kiedy mieszkając już w Wielkiej Brytanii odkryła markę Perfect Beauty, z którą związała się do dnia dzisiejszego.
W roku 2014 zdała egzamin instruktorski i dolaczyła do zdolnego i bardzo ambitnego zespołu Perfect Beauty. Po mimo wielu sukcesów na koncie Anity, nie spoczęła na laurach, a wciaz udoskonala i poszerza wiedzę ,która stara się jak najlepiej przekazac swoim kursantkom, które zaraża również miloscia do produktow Perfect Beauty.


Strona wymaga obsługi ciasteczek do prawidłowego działania. Po więcej informacji o danych przechowywanych w ciasteczkach zobacz naszą stronę polityki prywatności. By zaakceptować ciasteczka, proszę kliknąć na przycisk Zamknij. zamknij