Newbridge - Lidia Wróbel 

Lidia Wrobel  Perfect Beauty Educator, główny Dystrybutor i Szkoleniowiec Perfect Beauty na terenie Irlandii. Ambitna, przedsiebiorcza, zdeterminowana ,zawsze dazy do obranego celu. Przygodę ze stylizacja paznokci rozpoczęła w 2005  roku, wtedy to  ukończyła swoje pierwsze szkolenie, a to doprowadziło do jej dalszych sukcesów. Każdego roku bierze udział w przynajmniej trzech warsztatach doszkalających umiejętności.

Od początku prowadziła swój salon najpierw w Polsce, a w 2007 roku wyjechała do Irlandii i razem ze sobą zabrała pasję oraz produkty marki Perfect Beauty.

W 2009 roku została instruktorem Perfect Beauty,a od dwóch lat jest również dystrybutorem  produktów marki na terenie Irlandii. Lidię jako instruktora cechuje cierpliwość , doskonała umiejętność przekazywania wiedzy z zakresu zarówno budowy paznokci żelowych i akrylowych, jak również zdobień. każda kursantka po zakończeniu kursu może liczyć na jej pomoc .

Lidia szkoli się zarówno na kursach wewnętrznych jak również u innych instruktorów w Polsce i za granicą.


Strona wymaga obsługi ciasteczek do prawidłowego działania. Po więcej informacji o danych przechowywanych w ciasteczkach zobacz naszą stronę polityki prywatności. By zaakceptować ciasteczka, proszę kliknąć na przycisk Zamknij. zamknij