O firmie

Firma Perfect Beauty powstała w 2007 roku. Siedziba firmy znajduje się w Nowym Sączu, przy ul. Żółkiewskiego 23.

W centrali można zakupić wszystkie produkty z bogatej oferty Perfect Beauty i firm z którymi współpracujemy. Nasz personel z chęcią odpowie na wszystkie pytania dotyczące produktów, niezbędnych akcesorii oraz dopasowania odpowiednich metod stylizacji paznokci. 

W budowaniu sukcesu firmy bierze udział szereg osób, m.in. instruktorki, które są praktykującymi stylistkami znającymi branżę bardzo dobrze i będące na bieżąco z trendami i wymaganiami rynkowymi.Ciągłe szkolenia u najlepszych światowych stylistów pozwalają rozwijać umiejętności i wykorzystywać je w celu zapewnienia obsługi klientów na wysokim poziomie, co z kolei przekłada się na liczne branżowe nagrody.

Prowadzimy ośrodki szkoleniowe na terenie całej Polski, gdzie można podnieść swoje kwalifikacje i przeszkolić się z każdej metody. Warsztaty prowadzone są indywidualnie lub w grupach dwuosobowych, aby poświęcić maksymalną uwagę kursantowi.

Współpracujemy z kilkunastoma dystrybutorami na terenie całego kraju oraz za granicą, gdzie można zakupić nasze produkty. Dodatkowo nasi przedstawiciele handlowi na terenie województw Małopolskiego, Wielkopolskiego i Śląskiego mogą dostarczyć produkty do wybranych salonów.


    Strona wymaga obsługi ciasteczek do prawidłowego działania. Po więcej informacji o danych przechowywanych w ciasteczkach zobacz naszą stronę polityki prywatności. By zaakceptować ciasteczka, proszę kliknąć na przycisk Zamknij. zamknij