Wrocław - Justyna Małek

Właścicielka Amazing Studio we Wrocławiu- salonu urody i centrum szkoleniowo -dystrybucyjnego.Z Perfect Beauty współpracuje od 2009 roku jako educator i dystrybutor. Prowadzi szkolenia i warsztaty we Wroclawiu. Stylizacją paznokci interesowała się już w liceum jako klientka, jednak nikt nie był w stanie sprostać jej wymaganiom z zakresu stylizacji paznokci.W 2007 postanowila zabrać się za to sama, zrobiła pierwsze kursy na żel i akryl Emotikon wink. Zaczęlam swoją przygodę ze stylizacją na poważnie, doszkalając się i biorąc udział w warsztatach i kursach oraz pokazach w całej Polsce. Nie sądziła ze przerodzi się to w taką pasję i sposób na życie. Początkowo wystarczyło stanowisko w solarium , u fryzjera. W 2009 podjęła decyzję o założeniu własnego salonu i związaniu się z marką Perfect Beauty jako szkoleniowiec i dystrybutor. W chwili obecnej zatrudnia pracowników i poszerza zakres usług. Obecnie zatrudnia cztery osoby. Amazing Studio jest jednym z czołowych salonów stylizacji paznokci we Wrocławiu. Cały czas prowadzi szkolenia i warsztaty doszkalające , które cieszą się wielkim zainteresowaniem. 
Mamą grono wiernych klientek i kursantek. Cenią sobie jakość usług oraz indywidualne podejście , dlatego też ich szkolenia są oceniane bardzo wysoko pod względem jakości. 


Strona wymaga obsługi ciasteczek do prawidłowego działania. Po więcej informacji o danych przechowywanych w ciasteczkach zobacz naszą stronę polityki prywatności. By zaakceptować ciasteczka, proszę kliknąć na przycisk Zamknij. zamknij