Katowice - Marta Modrzejewska - Gryzło

Marta od 2005 roku zajmuję się stylizacją paznokci, jednak dopiero kilka lat później odważyła się stworzyć swoje Studio pielęgnacji BELEZA Marta Modrzejewska w Katowicach.

Początki w stylizacji paznokci ukierunkowane były na metodę żelową, jednak z biegiem lat serce Marty skradła metoda akrylowa."Każda z tych metod jest inna, ale i każda z nich ma swoje wyjątkowe możliwości" - mówi, dlatego uwielbia je łączyć razem. Dzięki licznym szkoleniom podnoszącym kwalifikacje zaczęła odbudowywać moją miłość z dzieciństwa do malowania. Uwielbia spędzać wolny czas z pędzelkiem w dłoni i malować różne postacie bajkowe oraz wzory. Jest perfekcjonistką, wymagającą dużo od siebie i kursantów. Cierpliwa w swojej pracy.

Nigdy nie stoi w miejscu, cały czas widzi , że może być jeszcze lepiej i lepiej. Dlatego uwielbia się szkolić u Najlepszych, aby podnosić swoje umiejętności i móc sprostać wszystkim wymaganiom klientek oraz kursantek.

Już pierwszy udział w mistrzostwach, które odbyły się w 2009 roku zaowocowały wyróżnieniem w kategorii „French Biznesowy -Fantazyjny".

W 2016 roku dołączyła do wspaniałego Teamu PERFECT BEAUTY. 


Strona wymaga obsługi ciasteczek do prawidłowego działania. Po więcej informacji o danych przechowywanych w ciasteczkach zobacz naszą stronę polityki prywatności. By zaakceptować ciasteczka, proszę kliknąć na przycisk Zamknij. zamknij