Tychy - Magdalena Myśliwiec

Magdalena Myśliwiec - Własciciel centrum szkoleniowego Perfecto w Tychach od 2010r. Stylizacja paznokci zajmuje sie od 2005roku co jest jej wielka pasja, która pokochała wraz z pierwszym ruchem pędzla . Współpracę z marka Pb zaczęła w 2016 roku jednak tytuł instruktora zdobyła juz w 2008 roku . Bierze czynny udział w konkursach i mistrzostwach, ponieważ uważa, ze ten kto stoi w miejscu i nie próbuje - nic nie zdobedzie.
W 2009 roku zdobyła 3 miejsce w Ogólnopolskich mistrzostwach zdobienia paznokci , I tytuł 2 V-ce mistrzyni, w 2015 roku zdobyła 2 miejsce w mistrzowskich Europy wschodniej NAILPRO w konkurencji Salon Success i tytuł Vice mistrzyni Europy Wschodniej Salon Success 2015r i nadal planuje udział w mistrzostwach także poza granicami kraju.
Z każdym rokiem podnosi swoje kwalifikacje poprzez ciągłe szkolenia, warsztaty,pokazy, szkolili się u wielu cenionych stylistów i szkoleniowców, między innymi u szkoleniowców międzynarodowych takich jak: Pepijn Borrel, Tracey Vreven- Lee, Nataly Larina, Victoria Klopotova. 
Uwielbia szkolić i przekazywać swoja wiedzę, z radością pomaga swoim kursantom i udziela rad, zawsze chętnie odpowiada na pytania . Stylizacje paznokci traktuje jak wielka pasje dlatego pracując spełnia sie tez zawodowo . 


Strona wymaga obsługi ciasteczek do prawidłowego działania. Po więcej informacji o danych przechowywanych w ciasteczkach zobacz naszą stronę polityki prywatności. By zaakceptować ciasteczka, proszę kliknąć na przycisk Zamknij. zamknij