Ostrów Wielkopolski - Paula Maciejewska

Paula stylizacją paznokci zajmuję się od 7 lat. Specjalizuję się w metodzie żelowej. Zdobienie paznokci to jej wielka pasja. W 2012 roku ukończyła studia na kierunku Kosmetologia w WSZUiE w Poznaniu. Już w trakcie studiów pracowaław zawodzie. W 2013 roku postanowiła otworzyć swój gabinet kosmetyczny Beauty Atelier, z którego jest bardzo dumna. Jednak dalsza chęć rozwoju nie pozwoliła jej stać w miejscu, w 2015 roku rozpoczęłam współpracę z firmą Perfect Beauty oraz zaczęła dystrybucję produktów do stylizacji paznokci na terenie Ostrowa Wielkopolskiego i okolic. Z początkiem roku 2016 dołączyła do grona Instruktorów Perfect Beauty. Z początkiem czerwca otworzyła nowy gabinet kosmetyczny Mulier, w którym  prowadzi szkolenia oraz dystrybucję Perfect Beauty. 
Przyszłe Kursantki mogą być pewne, że w każde szkolenie angażuje się na 100 % i stara się przekazać całą swoją wiedzę o stylizacji i zdobieniach.


Strona wymaga obsługi ciasteczek do prawidłowego działania. Po więcej informacji o danych przechowywanych w ciasteczkach zobacz naszą stronę polityki prywatności. By zaakceptować ciasteczka, proszę kliknąć na przycisk Zamknij. zamknij