Faktury i paragony

Firma Perfect Beauty jest płatnikiem podatku od towarów i usług (VAT). Wszystkie ceny podane w sklepie perfectbeauty.pl oraz pbnails.pl są kwotami brutto i zawieraj podatek Vat w stosownej wysokości. Wyjątek stanowią użytkownicy zarejestrowani jako podatnicy VAT w UE. Cena netto (bez podatku VAT) dotyczy dotyczy zamówień wysyłanych do krajów Unii Europejskiej (innych niż Polska) dla klientów będących aktywnymi podatnikami VAT UE, po uprzedniej weryfikacji na stronie Komisji Europejskiej http://ec.europa.eu/taxation_customs/vies/ (faktura ze stawką VAT 0%). Zamawiający przyjmuje do wiadomości, że negatywna weryfikacja skutkować będzie naliczeniem podatku VAT zgodnie z przepisami obowiązującymi w Polsce.

Zamawiający, w przypadku otrzymania faktury ze stawką VAT 0%, zobowiązuje się jednocześnie do opodatkowania transakcji podatkiem VAT zgodnie z przepisami kraju, w którym jest zarejestrowany jako czynny podatnik VAT UE i do którego następuje dostawa towaru.

Do każdego złozonego zamówienia wystawiamy paragon fiskalny lub fakturę VAT.

 

Jesteśmy legalnie działającą firmą, będącą czynnym płatnikiem podatku od towarów i usług (VAT).

  1. Paragon fiskalny.
    Paragon fiskalny jest wystawiany do każdego zamówienia, gdy nie zostały w nim podane odpowiednie dane pozwalające wystawić fakturę VAT. Wydruk z kasy fiskalnej jest dołączany do przesyłki.

  2. Faktura VAT.
    Jeżeli życzą sobie Państwo otrzymać do złożonego zamówienia fakturę VAT, prosimy o podanie prawidłowych danych umożliwiających jej wystawienie w procesie rejestracji konta albo składania zamówienia. W takim przypadku faktura VAT jest dołączana do przesyłki. .

 

Po otrzymaniu przesyłki prosimy o zachowanie dowodu zakupu (paragon lub faktura), gdyż jest on podstawą do składania jakichkolwiek reklamacji.


    Strona wymaga obsługi ciasteczek do prawidłowego działania. Po więcej informacji o danych przechowywanych w ciasteczkach zobacz naszą stronę polityki prywatności. By zaakceptować ciasteczka, proszę kliknąć na przycisk Zamknij. zamknij