Dry Pedicure Ceramic Bit Hard by Ann Zobacz większe

Dry Pedicure Ceramic Bit Hard by Ann

Dostępny

Dry Pedicure Ceramic Bit Hard by Ann- frez do ściągania zrogowaciałego naskórka.

120,00 zł Brutto

Ilość :
- +

Perfect Beauty wychodzi na przeciw Waszym wymaganiom I prezentuje Wam inny rodzaj Pedicure.

Frezy ceramiczne do Dry Pedicure. Doskonale sprawdzają się przy zrogowaciałym naskórku, nie wymagają zastosowania zeli / płynów zmiękczających. Stopy klientki moczone są tylko ze względów higienicznych przez minutę, co skraca czas wykonywanej usługi. Dzięki swym skrętom frezy niwelują nieprzyjemne uczycie pieczenia I pozwalają usunąć zrogowaciały naskórek w krótszym czasie. Frezy można bezpiecznie dezynfekować I sterylizować.

Frez ceramiczny Pedicure Hard

Mocny frez ceramiczny przeznaczony do ściągania zrogowaciałego naskórka. Stożkowy kształt pozwala dotrzeć do najmniejszych zrogowaceń na skórze stopy. Nie powoduje przerwania ciągłości tkanki łącznej.

Ania:
"W moim salonie oferuje dwa rodzaje pedicure. Mokry z użyciem żelu Gena Callus Off oraz Dry Pedicure z użyciem frezów ceramicznych. W zależności od preferencji klientki, jako ze nie każda życzy sobie użycia kwasów zmiękczajacych, dopasowuje zabieg do klientki.
Dry Pedicure skraca czas mojej pracy o około 30 minut. Frezy się nie grzeją, nie jestem w stanie przeciąć skory stopy, a klientki twierdza iż zabieg stał się nieco przyjemniejszy.
Z czystym sumieniem polecam nowe frezy z serii Dry Pedicure od Perfect Beauty"

Anna Matusiak

Strona wymaga obsługi ciasteczek do prawidłowego działania. Po więcej informacji o danych przechowywanych w ciasteczkach zobacz naszą stronę polityki prywatności. By zaakceptować ciasteczka, proszę kliknąć na przycisk Zamknij. zamknij