Dry Pedicure Ceramic Bit Hard by Ann Zobacz większe

Dry Pedicure Ceramic Bit Soft by Ann

Wyślij do znajomego

Dry Pedicure Ceramic Bit Soft by Ann

Dry Pedicure Ceramic Bit Soft by Ann

Dry Pedicure Ceramic Bit Soft by Ann- frez do ściągania zrogowaciałego naskórka.

Odbiorca: :

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Dostępny

Dry Pedicure Ceramic Bit Soft by Ann- frez do ściągania zrogowaciałego naskórka.

120,00 zł Brutto

Ilość :
- +

Perfect Beauty wychodzi na przeciw Waszym wymaganiom I prezentuje Wam inny rodzaj Pedicure.

Frezy ceramiczne do Dry Pedicure. Doskonale sprawdzają się przy zrogowaciałym naskórku, nie wymagają zastosowania zeli / płynów zmiękczających. Stopy klientki moczone są tylko ze względów higienicznych przez minutę, co skraca czas wykonywanej usługi. Dzięki swym skrętom frezy niwelują nieprzyjemne uczycie pieczenia I pozwalają usunąć zrogowaciały naskórek w krótszym czasie. Frezy można bezpiecznie dezynfekować I sterylizować.

Frez ceramiczny Pedicure Soft

Duży frez gładzący. Kształt zaprojektowany tak aby wyrównać większą powierzchnie skóry stopy. Delikatnie złuszcza I wyrównuje powierzchnie po usunięciu zrogowacenia. Bezpieczny dla skóry, nie powoduje uczucia pieczenia oraz nie przerywa ciągłości tkanki łącznej na stopie.

Ania:
"W moim salonie oferuje dwa rodzaje pedicure. Mokry z użyciem żelu Gena Callus Off oraz Dry Pedicure z użyciem frezów ceramicznych. W zależności od preferencji klientki, jako ze nie każda życzy sobie użycia kwasów zmiękczajacych, dopasowuje zabieg do klientki.
Dry Pedicure skraca czas mojej pracy o około 30 minut. Frezy się nie grzeją, nie jestem w stanie przeciąć skory stopy, a klientki twierdza iż zabieg stał się nieco przyjemniejszy.
Z czystym sumieniem polecam nowe frezy z serii Dry Pedicure od Perfect Beauty"

Anna Matusiak

Strona wymaga obsługi ciasteczek do prawidłowego działania. Po więcej informacji o danych przechowywanych w ciasteczkach zobacz naszą stronę polityki prywatności. By zaakceptować ciasteczka, proszę kliknąć na przycisk Zamknij. zamknij