Nowy Zestaw frezów do manicure kombinowanego Zobacz większe

Zestaw frezów do manicure kombinowanego

Zestaw czterech podstawowych frezów do manicure kombinowanego, dzięki którym perfekcyjnie opracujesz skórki i przygotujesz je do „malowania pod skórki”.

72,00 zł Brutto

Ilość :
- +

W skład zestawu wchodzą:

 

FREZ BY FRUTA #1

Frez do manicure kombinowanego 1 z nasypem diamentowym ma kształt ściętego stożka. Świetnie sprawdza się w odsuwaniu wałów okołopaznokciowych oraz usuwaniu oskórka z płytek paznokci. Idealnie nadaje się również do frezowania zrogowaciałych wałów okołopaznokciowych i matowienia naturalnej płytki. Żeby nie stworzyć „rowków” na płytce należy pracować ściętą częścią frezu w kierunku wału.

 

FREZ BY FRUTA #2

Frez do manicure kombinowanego 2 z nasypem diamentowym ma kształt krótkiej łezki. Świetnie sprawdza się przy czyszczeniu wałów okołopaznokciowych oraz „kieszeni”, tworzącej się po odsunięciu skórek. Dzięki ostremu czubkowi przestrzeń między płytką a wałami okołopaznokciowymi zostaje nienagannie wyczyszczona z pozostałości oskórka. Żeby nie spowodować urazu, czubek frezu powinien być używany równolegle do wałów okołopaznokciowych.

 

FREZ BY FRUTA #5

Frez do manicure kombinowanego 5 z nasypem diamentowym ma kształt średnio dużej kulki. Świetnie sprawdza się przy wygładzaniu wałów okołopaznokciowych oraz usuwaniu uniesionych już skórek. Jest to alternatywny sposób na usuwanie skórek zamiast używania do tego nożyczek i cążek. Uznaje się go za mocniejszy odpowiednik frezu do manicure kombinowanego 6.

 

FREZ BY FRUTA #8

Frez do manicure kombinowanego 8 z nasypem diamentowym ma kształt walca i drobną gradację. Świetnie sprawdza się przy wygładzaniu wałów okołopaznokciowych, unoszeniu oraz usuwaniu skórek. To alternatywny sposób na pozbycie się skórek zamiast używania do tego nożyczek i cążek. Uznaje się go za delikatniejszy odpowiednik frezu do manicure kombinowanego 9 oraz większy odpowiednik frezu do manicure kombinowanego 11.

Strona wymaga obsługi ciasteczek do prawidłowego działania. Po więcej informacji o danych przechowywanych w ciasteczkach zobacz naszą stronę polityki prywatności. By zaakceptować ciasteczka, proszę kliknąć na przycisk Zamknij. zamknij