OMBRE – SZKOLENIE ONLINE Zobacz większe

OMBRE – SZKOLENIE ONLINE

Zdobywaj nowe umiejętności bez wychodzenia z domu! Ombre to absolutna podstawa w zdobieniach paznokci - opanuj je do perfekcji z Instruktorką – Magdaleną Skaza. Podczas szkolenia nauczysz się wykonywać Ombre na 3 sposoby (pionowe metodą hybrydową, poziome przy pomocy żeli Painting, poziome przy pomocy hybryd i żeli Painting). 

 

Po zakupie biletu dodaj się do grupy, w której znajdziesz szkolenie - https://bit.ly/grupa_ombre i koniecznie przeczytaj instrukcję zamieszczoną poniżej.

 

49,00 zł brutto

Ilość :
- +

Jak otrzymać dostęp do szkolenia?

1. Zakup i opłać bilet na szkolenie (Płatność tylko przelewem/przelewy24, PayPal) nie wybieraj opcji płatności „za pobraniem”!

2. Dodaj się do grupy, w której znajdziesz szkolenie -> https://bit.ly/grupa_ombre (dodając się do grupy zostaniesz poproszony o podanie numeru zamówienia. Numer zamówienia otrzymałeś na swój e-mail po zakupie biletu).

3. Po weryfikacji płatności (do 2 dni roboczych) zostaniesz przyjęty do tajnej grupy.

 
 
Co znajdziesz w tajnej grupie?

- 35-minutowe nagranie szkolenia, które będzie dla Ciebie dostępne od razu po zakupie dostępu aż do 21 maja 2021 (możesz odtwarzać je wielokrotnie, zatrzymywać i cofać)

- Post z pracami Prowadzącej ze szkolenia oraz wymienionymi produktami, które zostały wykorzystane do wykonanie danego zdobienia z podlinkowaniem produktów na sklep

- Prace innych uczestniczek szkolenia

- Odpowiedzi na nurtujące Cię pytania

 

Co dodatkowo otrzymujesz kupując bilet na szkolenie?

- Imienny dyplom uczestnictwa w formie PDF do samodzielnego wydruku (nie musisz wysyłać nam swoich prac do weryfikacji– dyplom otrzymuje każda osoba, która zakupi bilet na szkolenie). Wysyłany jest on na podany przy zamówieniu adres e-mail do 10 dni roboczych od momentu zakupienia biletu.

- Zniżkę 15% na zakupy na www.pbnails.pl* (ważna przez 14 dni od daty zakupu biletu). Każdy uczestnik otrzymuje INDYWIDUALNY kod zniżkowy, który jest dopasowany do konta na sklepie, z którego został zakupiony bilet na to szkolenie. Indywidualny kod do wpisania przy składaniu zamówienia otrzymasz mailem od magda.filipek@pbnails.pl

 

*Zniżka obowiązuje na cały asortyment z wyłączeniem produktów wyprzedażowych oraz szkoleń ONLINE i nie łączy się z innymi promocjami. 

Strona wymaga obsługi ciasteczek do prawidłowego działania. Po więcej informacji o danych przechowywanych w ciasteczkach zobacz naszą stronę polityki prywatności. By zaakceptować ciasteczka, proszę kliknąć na przycisk Zamknij. zamknij