Obniżka! PAKIET SZKOLEŃ ONLINE – ŚLUBNE + SUMMER NAILS + OMBRE Zobacz większe

PAKIET SZKOLEŃ ONLINE I - OMBRE + SUMMER NAILS + ZDOBIENIA ŚLUBNE

W pakiecie opłaca się bardziej! Zdobywaj nowe umiejętności bez wychodzenia z domu. Pakiet zawiera 3 szkolenia z Magdaleną Skaza – zdobienia ślubne (6 zdobień) + summer nails (5 zdobień) + ombre (3 sposoby - pionowe metodą hybrydową, poziome przy pomocy żeli Painting, poziome przy pomocy hybryd i żeli Painting).

 

Po zakupie biletu dodaj się do grup, w których znajdziesz szkolenia - https://bit.ly/grupa_slubne + https://bit.ly/grupa_ombre + https://bit.ly/grupa_summer i koniecznie przeczytaj instrukcję zamieszczoną poniżej.

 

Zamiast 247,00 zł

-30,00 zł

217,00 zł Brutto

Ilość :
- +

Jak otrzymać dostęp do szkolenia?

1. Zakup i opłać bilet na szkolenie (Płatność tylko przelewem/przelewy24, PayPal) nie wybieraj opcji płatności „za pobraniem”

2. Dodaj się do grup, w których znajdziesz poszczególne szkolenia -> https://bit.ly/grupa_ombre + https://bit.ly/grupa_slubne + https://bit.ly/grupa_summer (dodając się do grup zostaniesz poproszony o podanie numeru zamówienia. Numer zamówienia otrzymałeś na swój e-mail po zakupie biletu)

3. Po weryfikacji płatności (do 2 dni roboczych) zostaniesz przyjęty do tajnej grupy.

 
 
Co znajdziesz w tajnych grupach?

- Nagrania szkoleń, które będą dla Ciebie dostępne od razu po zakupie dostępu aż do 31 grudnia 2021 (możesz odtwarzać je wielokrotnie, zatrzymywać i cofać)

- Post z pracami Prowadzącej ze szkolenia oraz wymienionymi produktami, które zostały wykorzystane do wykonanie danego zdobienia z podlinkowaniem produktów na sklep

- Prace innych uczestniczek szkolenia

- Odpowiedzi na nurtujące Cię pytania

 

Co dodatkowo otrzymujesz kupując bilet na szkolenie

- 3 imienne dyplomy uczestnictwa w formie PDF do samodzielnego wydruku (nie musisz wysyłać nam swoich prac do weryfikacji – dyplom otrzymuje każda osoba, która zakupi bilet na szkolenie). Za każde szkolenie otrzymasz osobny dyplom. Zostaną one wysłane na podany przy zamówieniu adres e-mail do 10 dni roboczych od momentu zakupienia biletu.

- Zniżkę 15% na zakupy na www.pbnails.pl* (ważna przez 14 dni od daty zakupu biletu). Każdy uczestnik otrzymuje INDYWIDUALNY kod zniżkowy, który jest dopasowany do konta na sklepie, z którego został zakupiony bilet na to szkolenie. Indywidualny kod do wpisania przy składaniu zamówienia otrzymasz mailem od magda.filipek@pbnails.pl

  

*Zniżka obowiązuje na cały asortyment z wyłączeniem produktów wyprzedażowych oraz szkoleń ONLINE i nie łączy się z innymi. 

 

Strona wymaga obsługi ciasteczek do prawidłowego działania. Po więcej informacji o danych przechowywanych w ciasteczkach zobacz naszą stronę polityki prywatności. By zaakceptować ciasteczka, proszę kliknąć na przycisk Zamknij. zamknij