WYSZYWANKI – SZKOLENIE ONLINE Zobacz większe

LOVELY BUTTERFLY – SZKOLENIE ONLINE

Zdobywaj nowe umiejętności bez wychodzenia z domu! Motyle na paznokciach to element, który nigdy nie wychodzi z mody – opanuj technikę cieniowań i twórz za pomocą cienkich konturów niezwykle lekkie zdobienia, które pokochają Twoje klientki. Podczas szkolenia Dorota Kisicka nauczy Cię wykonywania 3 efektownych zdobień, oczywiście z motylami w roli głównej! 

 

Po zakupie biletu dodaj się do grupy, w której znajdziesz szkolenie - https://bit.ly/grupa_motyle i koniecznie przeczytaj instrukcję zamieszczoną poniżej.

89,00 zł Brutto

Ilość :
- +

Jak otrzymać dostęp do szkolenia?

1. Zakup i opłać bilet na szkolenie (Płatność tylko przelewem/przelewy24, PayPal) nie wybieraj opcji płatności „za pobraniem”!

2. Dodaj się do grupy, w której znajdziesz szkolenie -> https://bit.ly/grupa_motyle (dodając się do grupy zostaniesz poproszony o podanie numeru zamówienia. Numer zamówienia otrzymałeś na swój e-mail po zakupie biletu).

3. Po weryfikacji płatności (do 2 dni roboczych) zostaniesz przyjęty do tajnej grupy.

 
 
Co znajdziesz w tajnej grupie?

- 100-minutowe nagranie szkolenia, które będzie dla Ciebie dostępne do 31 grudnia 2021 (możesz odtwarzać je wielokrotnie, zatrzymywać i cofać)

- Post z pracami Prowadzącej ze szkolenia oraz wymienionymi produktami, które zostały wykorzystane do wykonanie danego zdobienia z podlinkowaniem produktów na sklep

- Prace innych uczestniczek szkolenia

- Odpowiedzi na nurtujące Cię pytania

 

Co dodatkowo otrzymujesz kupując bilet na szkolenie?

- Imienny dyplom uczestnictwa w formie PDF do samodzielnego wydruku (nie musisz wysyłać nam swoich prac do weryfikacji– dyplom otrzymuje każda osoba, która zakupi bilet na szkolenie). Wysyłany jest on na podany przy zamówieniu adres e-mail do 10 dni roboczych od momentu zakupienia biletu.

- Zniżkę 15% na zakupy na www.pbnails.pl* (ważna przez 14 dni od daty zakupu biletu). Każdy uczestnik otrzymuje INDYWIDUALNY kod zniżkowy, który jest dopasowany do konta na sklepie, z którego został zakupiony bilet na to szkolenie. Indywidualny kod do wpisania przy składaniu zamówienia otrzymasz mailem od magda.filipek@pbnails.pl

 

*Zniżka obowiązuje na cały asortyment z wyłączeniem produktów wyprzedażowych oraz szkoleń ONLINE i nie łączy się z innymi promocjami. 

Strona wymaga obsługi ciasteczek do prawidłowego działania. Po więcej informacji o danych przechowywanych w ciasteczkach zobacz naszą stronę polityki prywatności. By zaakceptować ciasteczka, proszę kliknąć na przycisk Zamknij. zamknij