Obniżka! PAKIET SZKOLEŃ ONLINE II – LOVELY BUTTERFLY + POP ART + ANIMAL FLOWERS Zobacz większe

PAKIET SZKOLEŃ ONLINE II – LOVELY BUTTERFLY + POP ART + ANIMAL FLOWERS

W pakiecie opłaca się bardziej! Zdobywaj nowe umiejętności bez wychodzenia z domu. Pakiet zawiera 3 szkolenia z Dorotą Kisicką – lovely butterfly (3 zdobienia) + pop art (3 zdobienia) + animal flowers (4 zdobienia).

 

Po zakupie biletu dodaj się do grup, w których znajdziesz szkolenia – https://bit.ly/grupa_motyle + https://bit.ly/grupa_animalflowers + https://bit.ly/grupa_popart i koniecznie przeczytaj instrukcję zamieszczoną poniżej.

Zamiast 267,00 zł

-40,00 zł

227,00 zł Brutto

Ilość :
- +

Jak otrzymać dostęp do szkolenia?

1. Zakup i opłać bilet na szkolenie (Płatność tylko przelewem/przelewy24, PayPal) nie wybieraj opcji płatności „za pobraniem”!

2. Dodaj się do grup, w których znajdziesz poszczególne szkolenia -> https://bit.ly/grupa_motyle + https://bit.ly/grupa_animalflowers + https://bit.ly/grupa_popart (dodając się do grup zostaniesz poproszony o podanie numeru zamówienia. Numer zamówienia otrzymałeś na swój e-mail po zakupie biletu)

3. Po weryfikacji płatności (do 2 dni roboczych) zostaniesz przyjęty do tajnej grupy. 

 
Co znajdziesz w tajnych grupach?

- Nagrania szkoleń, które będą dla Ciebie dostępne do 31 grudnia 2021 (możesz odtwarzać je wielokrotnie, zatrzymywać i cofać)

- Post z pracami Prowadzącej ze szkolenia oraz wymienionymi produktami, które zostały wykorzystane do wykonanie danego zdobienia z podlinkowaniem produktów na sklep

- Prace innych uczestniczek szkolenia

- Odpowiedzi na nurtujące Cię pytania

 

Co dodatkowo otrzymujesz kupując bilet na szkolenie

- 3 imienne dyplomy uczestnictwa w formie PDF do samodzielnego wydruku (nie musisz wysyłać nam swoich prac do weryfikacji – dyplom otrzymuje każda osoba, która zakupi bilet na szkolenie). Za każde szkolenie otrzymasz osobny dyplom. Zostaną one wysłane na podany przy zamówieniu adres e-mail do 10 dni roboczych od momentu zakupienia biletu.

- Zniżkę 15% na zakupy na www.pbnails.pl* (ważna przez 14 dni od daty zakupu biletu). Każdy uczestnik otrzymuje INDYWIDUALNY kod zniżkowy, który jest dopasowany do konta na sklepie, z którego został zakupiony bilet na to szkolenie. Indywidualny kod do wpisania przy składaniu zamówienia otrzymasz mailem od magda.filipek@pbnails.pl

  

*Zniżka obowiązuje na cały asortyment z wyłączeniem produktów wyprzedażowych oraz szkoleń ONLINE i nie łączy się z innymi. 

 

Strona wymaga obsługi ciasteczek do prawidłowego działania. Po więcej informacji o danych przechowywanych w ciasteczkach zobacz naszą stronę polityki prywatności. By zaakceptować ciasteczka, proszę kliknąć na przycisk Zamknij. zamknij