ONE LINE ART ENG – SZKOLENIE ONLINE Zobacz większe

OCEAN ART PL – SZKOLENIE ONLINE

Zdobywaj nowe umiejętności z dowolnego miejsca na świecie! Ocean Art wprowadzi Cię do magicznego, podwodnego świata i sprawi, że technika mokre w mokre, cienka linia czy 3D nie będą miały już przed Tobą żadnych tajemnic. Podczas szkolenia Barbara Nieścioruk nauczy Cię wykonywania 4 efektownych zdobień, które będą idealną bazą do tworzenia własnych kompozycji. Szkolenie przeznaczone jest dla osób początkujących i średnio-zaawansowanych. 

  

Po zakupie biletu dodaj się do grupy, w której znajdziesz szkolenie - https://bit.ly/PL_OceanArt i koniecznie przeczytaj instrukcję zamieszczoną poniżej.

 

89,00 zł Brutto

Ilość :
- +

Jak otrzymać dostęp do szkolenia?

1. Zakup i opłać bilet na szkolenie (Płatność tylko przelewem/przelewy24, PayPal) nie wybieraj opcji płatności „za pobraniem”!

2. Dodaj się do grupy, w której znajdziesz szkolenie -> https://bit.ly/PL_OceanArt (dodając się do grupy zostaniesz poproszony o podanie numeru zamówienia. Numer zamówienia otrzymałeś na swój e-mail po zakupie biletu)

3. Po weryfikacji płatności (do 2 dni roboczych) zostaniesz przyjęty do tajnej grupy.

 
 
Co znajdziesz w tajnej grupie?

- 110-minutowe nagranie szkolenia, które będzie dla Ciebie dostępne od razu po zakupie dostępu aż do 31 grudnia 2021 (możesz odtwarzać je wielokrotnie, zatrzymywać i cofać)

- Post z pracami Prowadzącej ze szkolenia oraz wymienionymi produktami, które zostały wykorzystane do wykonanie danego zdobienia z podlinkowaniem produktów na sklep

- Prace innych uczestniczek szkolenia

- Odpowiedzi na nurtujące Cię pytania

 
 
Co dodatkowo otrzymujesz kupując bilet na szkolenie?

- Imienny dyplom uczestnictwa w formie PDF do samodzielnego wydruku (nie musisz wysyłać nam swoich prac do weryfikacji– dyplom otrzymuje każda osoba, która zakupi bilet na szkolenie). Wysyłany jest on na podany przy zamówieniu adres e-mail do 10 dni roboczych od momentu zakupienia biletu.

- Zniżkę 15% na zakupy na www.pbnails.pl* (ważna przez 14 dni od daty zakupu biletu). Każdy uczestnik otrzymuje INDYWIDUALNY kod zniżkowy, który jest dopasowany do konta na sklepie, z którego został zakupiony bilet na to szkolenie. Indywidualny kod do wpisania przy składaniu zamówienia otrzymasz mailem od magda.filipek@pbnails.pl

  

*Zniżka obowiązuje na cały asortyment z wyłączeniem produktów wyprzedażowych oraz szkoleń ONLINE i nie łączy się z innymi promocjami. 

Strona wymaga obsługi ciasteczek do prawidłowego działania. Po więcej informacji o danych przechowywanych w ciasteczkach zobacz naszą stronę polityki prywatności. By zaakceptować ciasteczka, proszę kliknąć na przycisk Zamknij. zamknij