PAKIET SZKOLEŃ HAWAII ART + FRUIT ART + ONE LINE ART PL

W pakiecie opłaca się bardziej! Zdobywaj nowe umiejętności bez wychodzenia z domu. 

Pakiet zawiera 3 szkolenia z Anną Matusiak – Hawaii Art + Fruit Art + One Line Art. 

 

Po zakupie biletu dodaj się do grup, w których znajdziesz szkolenia – https://bit.ly/PL_OneLine + https://bit.ly/PL_Fruit + https://bit.ly/PL_Hawaii i koniecznie przeczytaj instrukcję zamieszczoną poniżej.

 

227,00 zł Brutto

Ilość :
- +

Jak otrzymać dostęp do szkolenia?

1. Zakup i opłać bilet na szkolenie (Płatność tylko przelewem/przelewy24, PayPal) nie wybieraj opcji płatności „za pobraniem”!

2. Dodaj się do grup, w których znajdziesz poszczególne szkolenia -> https://bit.ly/PL_OneLine + https://bit.ly/PL_Fruit + https://bit.ly/PL_Hawaii (dodając się do grup zostaniesz poproszony o podanie numeru zamówienia. Numer zamówienia otrzymałeś na swój e-mail po zakupie biletu)

3. Po weryfikacji płatności (do 2 dni roboczych) zostaniesz przyjęty do tajnej grupy. 

  
Co znajdziesz w tajnych grupach?

- Nagrania szkoleń, które będą dla Ciebie dostępne do 31 grudnia 2021 (możesz odtwarzać je wielokrotnie, zatrzymywać i cofać)

- Post z pracami Prowadzącej ze szkolenia oraz wymienionymi produktami, które zostały wykorzystane do wykonanie danego zdobienia z podlinkowaniem produktów na sklep

- Prace innych uczestniczek szkolenia

- Odpowiedzi na nurtujące Cię pytania

  
Co dodatkowo otrzymujesz kupując bilet na szkolenie

- 3 imienne dyplomy uczestnictwa w formie PDF do samodzielnego wydruku (nie musisz wysyłać nam swoich prac do weryfikacji – dyplom otrzymuje każda osoba, która zakupi bilet na szkolenie). Za każde szkolenie otrzymasz osobny dyplom. Zostaną one wysłane na podany przy zamówieniu adres e-mail do 10 dni roboczych od momentu zakupienia biletu.

- Zniżkę 15% na zakupy na www.pbnails.pl* (ważna przez 14 dni od daty zakupu biletu). Każdy uczestnik otrzymuje INDYWIDUALNY kod zniżkowy, który jest dopasowany do konta na sklepie, z którego został zakupiony bilet na to szkolenie. Indywidualny kod do wpisania przy składaniu zamówienia otrzymasz mailem od magda.filipek@pbnails.pl

   

*Zniżka obowiązuje na cały asortyment z wyłączeniem produktów wyprzedażowych oraz szkoleń ONLINE i nie łączy się z innymi. 

Strona wymaga obsługi ciasteczek do prawidłowego działania. Po więcej informacji o danych przechowywanych w ciasteczkach zobacz naszą stronę polityki prywatności. By zaakceptować ciasteczka, proszę kliknąć na przycisk Zamknij. zamknij