AUTUMN FLOWERS – SZKOLENIE ONLINE Zobacz większe

MIX ZDOBIEŃ JESIENNYCH LEVEL 2 – SZKOLENIE ONLINE

Zdobywaj nowe umiejętności z dowolnego miejsca na świecie! 

Mix zdobień jesiennych to propozycja 4 niezwykle efektowych zdobień, które zrobią furorę wśród Twoich klientek. Podczas szkolenia Agnieszka Kopczyńska nauczy Cię techniki cieniowania hybrydami oraz żelami kolorowymi, tak abyś mogła tworzyć kolorowe, liściaste zdobienia. Co więcej, poznasz zasady micropainting’u, dzięki czemu opanujesz sztukę tworzenia jesiennych zwierzątek i nie tylko! Szkolenie przeznaczone jest dla osób średnio-zaawansowanych i zaawansowanych. 

 

Po zakupie biletu dodaj się do grupy, w której znajdziesz szkolenie - http://bit.ly/PB_mix2 i koniecznie przeczytaj instrukcję zamieszczoną poniżej.

89,00 zł Brutto

Ilość :
- +

Jak otrzymać dostęp do szkolenia?

1. Zakup i opłać bilet na szkolenie (Płatność tylko przelewem/przelewy24, PayPal) nie wybieraj opcji płatności „za pobraniem”!

2. Dodaj się do grupy, w której znajdziesz szkolenie -> http://bit.ly/PB_mix2 (dodając się do grupy zostaniesz poproszony o podanie numeru zamówienia. Numer zamówienia otrzymałeś na swój e-mail po zakupie biletu)

3. Po weryfikacji płatności (do 3 dni roboczych) zostaniesz przyjęty do tajnej grupy.

 
 
Co znajdziesz w tajnej grupie?

- 170-minutowe nagranie szkolenia, które będzie dla Ciebie dostępne od razu po zakupie dostępu aż do 31 grudnia 2021 (możesz odtwarzać je wielokrotnie, zatrzymywać i cofać)

- Post z pracami Prowadzącej ze szkolenia oraz wymienionymi produktami, które zostały wykorzystane do wykonanie danego zdobienia z podlinkowaniem produktów na sklep

- Prace innych uczestniczek szkolenia

- Odpowiedzi na nurtujące Cię pytania

 

Co dodatkowo otrzymujesz kupując bilet na szkolenie?

- Imienny dyplom uczestnictwa w formie PDF do samodzielnego wydruku (nie musisz wysyłać nam swoich prac do weryfikacji– dyplom otrzymuje każda osoba, która zakupi bilet na szkolenie). Wysyłany jest on na podany przy zamówieniu adres e-mail do 10 dni roboczych od momentu zakupienia biletu.

- Zniżkę 15% na zakupy na www.pbnails.pl* (ważna przez 14 dni od daty zakupu biletu). Każdy uczestnik otrzymuje INDYWIDUALNY kod zniżkowy, który jest dopasowany do konta na sklepie, z którego został zakupiony bilet na to szkolenie. Indywidualny kod do wpisania przy składaniu zamówienia otrzymasz mailem od magda.filipek@pbnails.pl

 

*Zniżka obowiązuje na cały asortyment z wyłączeniem produktów wyprzedażowych oraz szkoleń ONLINE i nie łączy się z innymi promocjami. 

Strona wymaga obsługi ciasteczek do prawidłowego działania. Po więcej informacji o danych przechowywanych w ciasteczkach zobacz naszą stronę polityki prywatności. By zaakceptować ciasteczka, proszę kliknąć na przycisk Zamknij. zamknij