PAKIET SZKOLEŃ MIX ZDOBIEŃ JESIENNYCH LEVEL 1 + MIX ZDOBIEŃ JESIENNYCH LEVEL 2 + AUTUMN FLOWERS

W pakiecie opłaca się bardziej! Wejdź z Agnieszką Kopczyńską do świata jesiennych zdobień i naucz się wykonywania aż 13 zdobień, które zapewnią Twoim klientkom bogaty wybór kolorowych zdobień. 

Pakiet zawiera 3 szkolenia: Mix zdobień jesiennych level 1, Mix zdobień jesiennych level 2, Autumn Flowers 

  

Po zakupie biletu dodaj się do grup, w których znajdziesz szkolenia – http://bit.ly/PB_mix1 + http://bit.ly/PB_mix2 + http://bit.ly/PBautumn_flowers i koniecznie przeczytaj instrukcję zamieszczoną poniżej.

227,00 zł Brutto

Ilość :
- +

Jak otrzymać dostęp do szkolenia?

1. Zakup i opłać bilet na szkolenie (Płatność tylko przelewem/przelewy24, PayPal) nie wybieraj opcji płatności „za pobraniem”!

2. Dodaj się do grup, w których znajdziesz poszczególne szkolenia -> http://bit.ly/PB_mix1 + http://bit.ly/PB_mix2 + http://bit.ly/PBautumn_flowers  (dodając się do grup zostaniesz poproszony o podanie numeru zamówienia. Numer zamówienia otrzymałeś na swój e-mail po zakupie biletu)

3. Po weryfikacji płatności (do 3 dni roboczych) zostaniesz przyjęty do tajnej grupy. 

  
Co znajdziesz w tajnych grupach?

- Nagrania szkoleń, które będą dla Ciebie dostępne do 31 grudnia 2021 (możesz odtwarzać je wielokrotnie, zatrzymywać i cofać)

- Post z pracami Prowadzącej ze szkolenia oraz wymienionymi produktami, które zostały wykorzystane do wykonanie danego zdobienia z podlinkowaniem produktów na sklep

- Prace innych uczestniczek szkolenia

- Odpowiedzi na nurtujące Cię pytania

  
Co dodatkowo otrzymujesz kupując bilet na szkolenie

- 3 imienne dyplomy uczestnictwa w formie PDF do samodzielnego wydruku (nie musisz wysyłać nam swoich prac do weryfikacji – dyplom otrzymuje każda osoba, która zakupi bilet na szkolenie). Za każde szkolenie otrzymasz osobny dyplom. Zostaną one wysłane na podany przy zamówieniu adres e-mail do 10 dni roboczych od momentu zakupienia biletu.

- Zniżkę 15% na zakupy na www.pbnails.pl* (ważna przez 14 dni od daty zakupu biletu). Każdy uczestnik otrzymuje INDYWIDUALNY kod zniżkowy, który jest dopasowany do konta na sklepie, z którego został zakupiony bilet na to szkolenie. Indywidualny kod do wpisania przy składaniu zamówienia otrzymasz mailem od magda.filipek@pbnails.pl

   

*Zniżka obowiązuje na cały asortyment z wyłączeniem produktów wyprzedażowych oraz szkoleń ONLINE i nie łączy się z innymi. 

 

Strona wymaga obsługi ciasteczek do prawidłowego działania. Po więcej informacji o danych przechowywanych w ciasteczkach zobacz naszą stronę polityki prywatności. By zaakceptować ciasteczka, proszę kliknąć na przycisk Zamknij. zamknij